2 hodnotenia
CNC FINGER M, Mramor
G1/2"
| Kategória: | CNC a frézovanie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Materiál: | mramor |
| Práca: | na mokro |
| Priemer: | 20 mm |
| Profesia: | kamenár |
| Stroj: | CNC |
| Uchytenie: | G 1/2", M12 |
| Zrnitosť: | #30 |
Rezný CNC nástroj s diamantovým segmentom upraveným na opracovanie mramoru.
Priemer nástroja: 20 mm
Pracovná výška nástroja: 20 mm
Závit M12 (nástroj-unášač)
Zrnitosť: #30
Úber materiálu: 2-3 mm
Otáčky: 12000-15000 RPM
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
