Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
6 hodnotení
CNC FINGER G, Black Granite
G1/2"
| Kategória: | CNC a frézovanie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Materiál: | žula |
| Práca: | na mokro |
| Priemer: | 20 mm |
| Profesia: | kamenár, sochár |
| Stroj: | CNC |
| Uchytenie: | G 1/2", M12 |
| Zrnitosť: | #30 |
CNC nástroj určený na vyrezávanie prírodného kameňa - žuly s vysokým obsahom čiernej zložky.
Priemer nástroja: 20 mm
Pracovná výška nástroja: 20 mm
Závit M12 (nástroj-unášač)
Zrnitosť: #30
Úber materiálu: 2-3 mm
Otáčky: 12000-15000 RPM
Unášače (pracovná výška / celková výška bez nástroja). Závit G1/2"
70 mm / 105 mm
85 mm / 120 mm
100 mm / 135 mm
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
