3 hodnotenia
Rezný kotúč RIM-J, 250 mm
60mm
| Kategória: | Pre rezačky, stolové, mostové a lanové píly |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Materiál: | keramika |
| Práca: | na mokro |
| Priemer: | 250 mm |
| Profesia: | kamenár, obkladač |
| Stroj: | uhlová brúska, stolová rezačka |
| Uchytenie: | 60 mm |
Rezné kotúče s priemerom 250 mm vhodné pre malé rezačky a menšie stolové píly.
Nástroje sú určené na prácu za mokra.
Stredová diera : 60 mm
Telo: Profil J-slot pre eliminovanie vibrácií medzi segmentom a rezaným materiálom, ktoré majú za následok poškodenie glazúry
Rezný kotúč určený na rezanie keramiky, porcelánu, gresu
Stredovú dieru je možné redukovať pomocou redukčných krúžkov. Pozrite našu ponuku v priečinku redukcie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
