2 hodnotenia
Rezný kotúč Quartz, 250 mm
60mm
| Kategória: | Pre rezačky, stolové, mostové a lanové píly |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Materiál: | technický kameň |
| Práca: | na mokro |
| Priemer: | 250 mm |
| Profesia: | kamenár |
| Stroj: | stolová rezačka, mostová píla |
| Uchytenie: | 60 mm |
Rezné kotúče s priemerom 250 mm vhodné pre malé rezačky a menšie stolové píly.
Nástroje sú určené na prácu za mokra.
Stredovú dieru je možné redukovať pomocou redukčných krúžkov. Pozrite našu ponuku v priečinku redukcie
Sendvičové odhlučnené telo, stredová diera 60 mm, výška segmentu 10 mm, na technické umelé kamene ( Keramika, Gres, Dekton, Neolith, Quartz, Lapitec, Silestone, Technistone... )
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
