1 hodnotenie
Fickert RESIN #30
| Kategória: | Fickert, 140 mm |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Materiál: | žula, mramor |
| Práca: | na mokro |
| Profesia: | kamenár |
| Stroj: | ramenná brúska |
| Uchytenie: | fickert 140 mm |
| Zrnitosť: | #30 |
Hrubé diamantové zrno v keramickom pojive pre efektívne opracovanie materiálu.
Nízka váha - šetrné citlivým častiam stroja.
Vhodné na:
- rýchle prerovnanie plochy alebo stiahnutie písma v nápisnej doske.
- pre dvoj alebo troj-segmentové hlavy
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
