1 rating
Fickert RESIN BUFF, White
| Category: | Fickert, 140 mm |
|---|---|
| Weight: | 0.85 kg |
| Machine: | ramenná brúska |
| Material: | granit, marble |
| Práca: | na mokro |
| Profesia: | kamenár |
| Uchytenie: | fickert 140 mm |
| Zrnitosť: | #buff / lesk |
Fickert segment for swinging and fixed Fickert heads.
Composition: resin mixture and polishing powder mixture
Grit: #BUFF, for brilliant high gloss
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
