1 rating
Fickert RESIN #30
| Category: | Fickert, 140 mm |
|---|---|
| Weight: | 0.4 kg |
| Machine: | ramenná brúska |
| Material: | granit, marble |
| Práca: | na mokro |
| Profesia: | kamenár |
| Uchytenie: | fickert 140 mm |
| Zrnitosť: | #30 |
Coarse diamond grain in ceramic bond for efficient material processing.
Low weight - gentle on sensitive machine parts.
Suitable for:
- quick surface leveling or removal of lettering in a signboard.
- for two or three-segment heads
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
