8 ratings
Ceramic cutting blade
22,23mm
| Category: | Pre ručné stroje |
|---|---|
| Weight: | 0.23 kg |
| Machine: | uhlová brúska |
| Material: | ceramic |
| Práca: | na sucho |
| Priemer: | 115 mm |
| Profesia: | obkladač |
| Uchytenie: | 22,23 mm |
Description: Extra thin cutting disc for hard ceramics, Neolithic, Decton, Lapitec, Silestone, Technistone, mramor ... Suitable for dry work.
Diameter: 115 mm
Tool thickness: 1,2 mm
Inner mounting hole: 22.23
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
