12 hodnotení
Drážkovací kotúč U, 350 x 12 mm
60mm
| Kategória: | CNC a frézovanie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.3 kg |
| Materiál: | žula, mramor, keramika, betón, technický kameň |
| Práca: | na mokro |
| Priemer: | 350 mm |
| Profesia: | kamenár |
| Stroj: | CNC, mostová píla |
| Uchytenie: | 60 mm |
| Zrnitosť: | #30 |
Frézovací kotúč s diamantovým segmentom v tvare "U". Slúži ako prvý krok - vytvarovanie drážky.
- stavaný na výrobu odtokových drážok kuchynských liniek.
- 12 mm široká U-drážka
- 350 mm priemer nástroja
- 60 mm stredová diera
- vákuovo spájkovaný diamant, vysoká životnosť aj v tvrdých materiáloch
-na žulu, mramor, technický kameň, keramiku, sklo...
- na vyleštenie môžete použiť leštiacu sadu pre ručné stroje
Výroba U drážok do kamennej pracovnej dosky | DiaSegment
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
