6 hodnotení
Drážkovací a tvarovací kotúč, 250 x 10 mm
| Kategória: | CNC a frézovanie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.25 kg |
| Materiál: | žula, technický kameň |
| Práca: | na mokro |
| Priemer: | 300 mm |
| Profesia: | kamenár, obkladač, stavbár |
| Stroj: | CNC, stranová brúska, stolová rezačka, mostová píla |
| Uchytenie: | 60 mm |
| Zrnitosť: | #30 |
Drážkovací kotúč so šírkou segmentu 10 mm. Priemer 250 mm, stredová diera 60 mm, 4x diery pre upnutie Montresor alebo CNC.
- primárne určený ako tvarovací segment v CNC strojoch a strojoch MONTRESOR.
- vhodný na výrobu protišmykových drážok na schody (pre menšie prenostné stroje)
- stavaný na veľký úber materiálu
- diamantový segment s vysokou životnosťou
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
