Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 hodnotenia
CNC fréza valcová, 35x85 mm
G1/2"
| Kategória: | CNC a frézovanie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Materiál: | žula, technický kameň |
| Práca: | na mokro |
| Priemer: | 35 mm |
| Profesia: | kamenár |
| Stroj: | CNC |
| Uchytenie: | G 1/2" |
| Zrnitosť: | #30 |
Nástroj pre CNC opracovanie prírodného a technického kameňa. Je určený na hrubý bočný úber materiálu
Priemer nástroja: 35 mm
Pracovná výška nástroja: 85 mm
Celková výška nástroja: 125 mm
Hrúbka tela: 27 mm
Uchytenie: G1/2"
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
