4 hodnotenia
CNC fréza oblúková
G1/2"
| Kategória: | CNC a frézovanie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Materiál: | žula, mramor, betón, technický kameň |
| Práca: | na mokro |
| Priemer: | 40 mm |
| Profesia: | kamenár, sochár |
| Stroj: | CNC |
| Uchytenie: | G 1/2" |
| Zrnitosť: | #30 |
Nástroj pre CNC opracovanie prírodného a technického kameňa. Je určený na tvarovanie oblých drážok, žliabkov, kútov, zapustení, umývadiel a podobne.
Priemer nástroja: 40 mm
Pracovná výška nástroja: 35 mm
Celková výška nástroja: 85 mm
Polomer oblúka: 15 mm
Hrúbka tela: 30 mm
Uchytenie: G1/2"
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
