10 hodnotení
Brúsno - rezný kotúč HEXAGON
125mm
| Kategória: | Pre ručné stroje |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Materiál: | keramika |
| Práca: | na sucho |
| Priemer: | 125 mm |
| Profesia: | obkladač |
| Stroj: | uhlová brúska |
| Uchytenie: | 22,23 mm |
Popis:
Diamantový brúsno-rezný kotúč vhodný na prácu za sucha. Nástroj má širokú diamantovú plochu na oboch stranách, primárne určenú na brúsenie a tvarovanie.
- čistý a rýchly rez v obkladových materiáloch
- efektívny pri brúsení kamenárskych JOLLY hrán, vhodný na keramiku, tvrdý gres, žulu, mramor
Priemer: 125 mm
Hrúbka nástroja: 1,8 mm
Vnútorný otvor pre uchytenie: 22,23 mm
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
